Interiérová úprava 

Naši špecialisti majú rozsiahle skúsenosti s interiérovou výzdobou nami
stavaných domov pomocou rôznych dokončovacích materiálov. Vždy vám pomôžeme
s optimálnym výberom, odborne poradíme a vyrobíme kvalitnú interiérovú
výzdobu domu, aby vám poskytli pohodlie a pohodu.

Sadrokartón

Zariaďovanie vášho domova rýchlo a ľahko

Stretch strop

Strop za jeden deň

Dlaždica

Pokládka dlaždíc v dome SIP

Pokrytie podlahy

Podlahová krytina a inštalácia pre váš domov

Sadrokartón

Je sadrokartón vhodný na vnútornú výzdobu domu zo SIP panelov? Určite áno! Samozrejme, dom je už veľmi krásny, bez akejkoľvek dekorácie. Hladké panely SIP remeselnej farby so zaujímavou textúrou majú pomerne atraktívny vzhľad. Takže stojí za to zdobiť dom zvnútra? Ako mnohí radi, môžete bývať v pôvodnej podobe novopostaveného domu. Ale ak chcete vytvoriť svoj vlastný dizajn, zvážte možnosť dokončenia sadrokartónu.

Z mnohých materiálov na vnútornú výzdobu domov z panelov SIP je na prvom mieste sadrokartón. Ceny nehnuteľností na Ukrajine, a to ako nové budovy, tak aj sekundárne bývanie, nielenže neklesajú, ale niekde dokonca vyrastajú. Preto sú veľmi cenené cenovo dostupné a vysoko kvalitné materiály, ako napríklad sadrokartón na dokončovacie práce z panelov SIP v Kyjeve na Ukrajine a v Európe. Všetko by malo vyzerať esteticky.

Pokládka inžinierskych a komunikačných systémov vedie cez samonosné izolované drôtené panely a dodatočná hluková izolácia nebude bolieť. Sadrokartón tiež ochráni drevený dom pred nadmernou vlhkosťou.

Sadrokartón na dekoráciu interiéru domu z panelov SIP má nasledujúce výhody:

 • Jednoduchosť a rýchlosť inštalácie
 • Skrytie komunikácie
 • Tepelná a zvuková izolácia
 • Materiál šetrný k životnému prostrediu
 • Výrazná úspora nákladov

Stojí za zmienku, že panely SIP, ako už bolo spomenuté, sú hladké, nepotrebujú ďalšie spracovanie, to vám umožňuje výrazne znížiť čas aj finančné prostriedky na ich prípravu – sadrokartón sa naskrutkuje priamo na panel.

Možnosti inštalácie sadrokartónu na panely SIP:

 • Dokončenie v jednej vrstve. Sadrokartón je pripevnený priamo k supiemu panelu, bez profilu.
 • Inštalácia sadrokartónu v dvoch vrstvách. Táto možnosť bude mať estetickejší vzhľad, okrem toho skryje všetky komunikačné systémy.
 • Inštalácia sa vykonáva na drevenom alebo kovovom ráme. To skryje rúry a komunikáciu, ale táto možnosť mierne zníži využiteľnú plochu.

Výber materiálu, inštalácie, dizajnových riešení závisí od preferencií a rozpočtu každej osoby. Pre ľudí zaneprázdnených prácou, ktorí nemajú voľnú minútu, existuje vynikajúca možnosť – dokončenie sadrokartónu domu z panelov SIP na kľúč (Kyjev, Ukrajina, Európa). Kompetentní odborníci, dizajnéri vám pomôžu vybrať rôzne možnosti, pripraviť projekty.

V každej fáze, od základov až po výzdobu interiéru, kanadská stavebná technológia dokazuje, že váš domov je jednoduchý

Stretch strop

Už ste postavili dom z panelov SIP a uvažujete o možnostiach jeho vnútornej výzdoby? Obzvlášť aktuálna je otázka vytvorenia krásneho a rovnomerného stropu. Sadrokartón alebo strečový strop pre domy SIP ? Ponúkame vám, aby ste zistili, čo si vybrať.

V tejto veci je jednou z hlavných výhod domov zo sendvičových panelov takmer dokonale rovný povrch nielen stien, ale aj stropov. To je dôvod, prečo proces dokončovania interiéru a exteriéru trvá menej času ako v tradičných tehlových budovách. Napríklad zdobenie povrchu stropu v takom dome nevyžaduje ďalšie hrubé práce a vyrovnanie stropu. Na inštaláciu stačí pripraviť povrch odstránením zvyškov polyuretánovej peny a pozdĺž spojov dosiek naniesť vrstvu tmelu. Potom už len zostáva zvoliť ten správny materiál a ten naniesť alebo nainštalovať. V niektorých prípadoch je možné stropy vo všetkých častiach domu dokončiť iba za jeden deň!

Aké sú typy povrchových úprav stropu pre kanadský dom

Stavebný trh v Kyjeve a na Ukrajine dnes ponúka veľa spôsobov, ako dokončiť strop. V prípade domov z panelov SIP bude stačiť ktorýkoľvek z nich. Medzi najobľúbenejšie možnosti patria:

 • tapety (môžu byť papierové aj netkané, „tekuté“ alebo dokonca vyrobené z textilu);
 • dekoratívna omietka (okamžite plní dve funkcie – ako dekoratívny prvok interiéru a vyrovnáva aj nerovnosti povrchov, ale v prípade panelových domov bude druhý irelevantný, pretože stropy sú dokonale ploché);
 • maľba je pomerne rýchly a lacný spôsob;
 • plastové dosky (majú dosť originálny vzhľad a celkom sa hodia k iným interiérovým prvkom);
 • sadrokartón (rýchla metóda inštalácie, ale na koniec práce na „šití“ kĺbov) si budete musieť trochu počkať);
 • strečový strop pre drevené domy je rýchly, pohodlný a praktický typ dekorácie stropu.

Prečo sa často vyberajú strečové stropy

Inštalácia napínacieho stropu navyše trvá veľmi málo času. Tento dizajn má niekoľko výhod, kombinuje väčšinu pozitívnych vlastností iných povrchových úprav stropu.

 1. Po dokončení inštalácie majú stropy vášho domu dokonale rovný povrch.
 2. Fólia, ktorá tvorí taký strop, má vynikajúce vlastnosti potlačujúce hluk a vzduchový vankúš medzi ním a stropom slúži ako ďalšia tepelná izolácia.
 3. Špeciálna starostlivosť o povrch nie je nutná. Povrch stačí utrieť vlhkou handričkou a bude to vyzerať perfektne!
 4. Vyberte si z matných alebo lesklých povrchových úprav a prakticky z ľubovoľného odtieňa, ktorý doplní váš energeticky efektívny domov.
 5. Primerané a dostupné náklady na strečový strop pre domy vyrobené z popíjacích panelov a akýchkoľvek iných štruktúr.
 6. Schopnosť rýchlo a bez zbytočného prachu namontovať strop na iný pohľad len za pár hodín atď.

Užitočná rada: Ak je vaša izba vyrobená vo svetlých farbách, vizuálny zväčšenie priestoru pomôže dosiahnuť lesklý biely strop. Ak sú odtiene tmavé, potom sa odporúča zvoliť matný povrch.

Je lepšie zveriť inštaláciu takýchto stropov skúseným odborníkom, ktorí nielen správne namontujú strop v dome, ale vopred vypočítajú aj náklady na strečový strop pre domy vyrobené zo supích panelov .

Útulný, spoľahlivý a teplý dom v kombinácii s krásnym interiérom je ideálnym riešením pre vašu rodinu, ktoré je možné získať na kľúč do niekoľkých mesiacov po vypracovaní jeho projektu po jeho zostavení ako konštruktér

Dlaždica

A tak ste sa stali majiteľom nádherného domu zo supích panelov. Teraz môžete bezpečne začať s výzdobou interiéru. Medzi výhody sip panelov patrí skutočnosť, že sa dajú kombinovať s akýmkoľvek materiálom. Domy zo supích panelov si právom získavajú čoraz väčšie sympatie a stávajú sa lídrami na realitnom trhu nielen v USA, Európe, ale aj na Ukrajine.

Každá žena v domácnosti potrebuje v dome čistotu a pohodlie. Čo vaše obľúbené miesto v kuchyni? Kde večer, po zhromaždení so svojou rodinou, môžete piť čaj, zdieľať udalosti z minulého dňa, variť niečo vynikajúce. Ktorý z materiálov na dekoráciu interiéru je vhodnejší pre takúto útulnú kuchyňu? Dlaždice, samozrejme. Výhody týchto domov sú zrejmé a ďalším plusom je, že popíjacie panely je možné kombinovať s akýmkoľvek materiálom.

Zvážime vnútornú výzdobu domov z supích panelov s dlaždicami. Aká dobrá je táto povrchová úprava, aké sú jej výhody a aké sú nevýhody. Zvyčajne sa na zdobenie kuchýň, kúpeľní, podláh používajú keramické dlaždice.

Pred začatím vnútornej výzdoby s dlaždicami domov z panelov supa je potrebné vykonať prípravné práce. Pretože povrchy lamelových dosiek sú dokonale rovné, je možné krok vyrovnania preskočiť. To je veľké plus z hľadiska času, mzdových nákladov a samozrejme peňazí.

Existujú dve možnosti obkladania.

 1. Dlaždice sa kladú priamo na sip panely, ktoré boli predtým ošetrené základným náterom.
 2. Druhá možnosť je pracnejšia, pretože panely supov sú vopred upravené sadrokartónovými doskami odolnými proti vlhkosti a až potom sú k nim pripevnené dlaždice.

Prvá možnosť je menej spoľahlivá, ale inštalácia trvá menej času.

Aké sú výhody dokončenia supích panelov dlaždicami:

 • Odolnosť proti vlhkosti.
 • Neabsorbuje nečistoty.
 • Odolný voči zmenám teploty.
 • Odoláva silnému mechanickému namáhaniu.
 • Jednoduchosť a jednoduchosť inštalácie.

Samozrejme, všetku prácu si môžete urobiť sami, ale ak ste zaneprázdnený človek, ktorý má obmedzený čas, je lepšie dôverovať profesionálom, dizajnérom, ktorí vás na základe vašich preferencií prevedú cenami, ponúknu rôzne projekty zdobenia domov na kľúč supovými kachličkami v Kyjeve. Výsledok predčí vaše očakávania, získate nádhernú chalupu postavenú zo supích panelov s vynikajúcimi povrchovými úpravami

Pokrytie podlahy

Kanadská technológia bývania je dnes populárnejšia ako kedykoľvek predtým. Panely SIP ako hlavný materiál tvoria fasádu, strechu a dokonca aj podlahu. Udržiavanie tepla s týmito panelmi je hlavnou výhodou majiteľov. Budovy sú natiahnuté dostatočne rýchlo a nenechajú vás stáť v rade čakajúcich na dom na kľúč. Aby bol váš domov útulný a pohodlný, v prvom rade udržujte nohy v teple.

SIP podlahová krytina doma

Z najrôznejších možností podlahových krytín je ľahké vybrať si tú, ktorá vyhovuje akejkoľvek požiadavke. Koberec, linoleum, parkety, keramické dlaždice alebo iné materiály budú vyzerať skvele vo všetkých miestnostiach. Kanadské domy na kľúč v Kyjeve a mnohých ďalších regiónoch Ukrajiny sú postavené na objednávku, berúc do úvahy výber klienta. Interiérové ​​podlahy v dome si môžete objednať aj zo SIP panelov. Práce sa vykonávajú s akýmikoľvek druhmi náterov:

 1. Parketová doska
 2. Laminát
 3. Korková krytina
 4. Linoleum
 5. PVC krytina
 6. Keramika a porcelánové kameniny
 7. Kovrolin
 8. Samonivelačná podlaha a iné.

Technologický pokrok v budovách „sendvičových panelov“ nevytvára s montážnymi procesmi zložité úlohy. To zjednodušuje prácu s fasádou, strechou, základom, povrchovými úpravami a podobne. Samotný proces podlahy je jednoduchý krok. Ale v prvom rade je potrebné rozhodnúť sa o materiáli, ktorý určí jednak styling, jednak náklady. Napríklad na chodbe bude dobre vyzerať parketová doska alebo drevená podlaha a pre kúpeľňu alebo kuchyňu ju môžete položiť pomocou dlaždíc a porcelánového kameniny. Pre väčšie pohodlie v spálni vyzerá koberec dobre. Všetko však záleží na vkuse a ako viete, o nich niet sporu. Výsada voľby je preto iba pre vlastníkov.

Inštalácia pomocou pokládky a panelov Sip

SIP podlaha je tiež rýchla. Pri práci s niektorými druhmi náterov môžete začať s kladením priamo na povrch panelu bez špeciálnych prípravkov, najmä linolea alebo koberca. Ak ste si vybrali podlahu z hustého materiálu, potom potrebujete jednoduché usporiadanie ďalšej drevenej úrovne pomocou preglejkovej dosky alebo sadrokartónu. A samozrejme, najskôr musia byť vodotesné „mokré oblasti“, ako napríklad kúpeľňa a kúpeľňa. Pevnosť panelu SIP je schopná vydržať zaťaženie 350 kg na 1 m2, čo znamená dlaždice, ľudí a všetky druhy vybavenia s nábytkom. Jedným slovom – čokoľvek chcete. Navyše v takýchto domoch nemusí byť izolácia podlahy jednoducho užitočná, pretože panely sú svojím spôsobom už „teplá“ podlaha.

Kanadský dom je dobrá investícia do nehnuteľností. V prvom rade ide o ekologický a teplý dom, o ktorý sa dnes mnohí usilujú. Jedná sa o úspory vďaka vysokej tepelnej izolácii a nízkym nákladom na materiál pre domy so samonosným izolovaným drôtom (SIP). A sortiment rôznych palubových dosiek vám dáva možnosť slobodne si zvoliť príslušnú možnosť. Estetika je zachovaná tak na fasáde, ako aj vo vnútri každej miestnosti. A teplo dáva majiteľom komfort a pohodu